Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Serwisując Państwa samochody przez prawie dwadzieścia lat, oprócz zdobytych doświadczeń pozyskaliśmy znaczną liczbę stałych Klientów doceniających staranne wykonanie i przystępność naszych cen.

Doświadczenie zdobyte przez lata działalności serwisowej i zainteresowania techniczne naszego personelu umożliwiają rzetelne wykonywanie usług dla każdego modelu Skody. Nie stanowi dla nas żadnego problemu ani rocznik auta, ani rodzaj naprawy. Wszechstronny zestaw usług wart jest uwagi i może przyczynić się do podjęcia naszej współpracy.

Chętnie podejmujemy współpracę z Klientami którzy dostrzegają naszą skuteczność i zaangażowanie. Długa i owocna współpraca powoduje, że często Klienci którzy kupili inne auto lub zmienili jego markę dalej obsługują je w naszym serwisie.

Ze względu na wciąż rosnące wymagania Klientów nie jesteśmy bierni i robimy wiele zarówno w kierunku związanym z podwyższaniem poziomu technicznego naszego personelu jak i urządzeń serwisowych. Istotnym czynnikiem rozwojowym dla naszego serwisu było wiele lat autoryzacji serwisowej i salonu Seata, oraz odbyte audyty jakościowe niemieckiego TUV-u zakończone certyfikatami ISO. A z racji tego, że Skoda i Seat należą do Volkswagen Group, mamy do czynienia z wielkim podobieństwem w budowie pojazdów, w zastosowanych rozwiązaniach technicznych, a nawet w stosowaniu identycznych silników, części zamiennych i urządzeń serwisowych.

Jeśli Państwa auto ulegnie nagłej awarii za każdym razem postaramy się pomóc i przyjmiemy auto od ręki.


ZE SKODĄ OD DAWNA

Skoda systematycznie realizuje swój cel, aby oferować Klientom samochody w umiarkowanych cenach, charakteryzujące się rzetelnością wykonania.

Pokazuje olbrzymie możliwości techniczne, stosując rozwiązania konstrukcyjne dostępne w całej Grupie Volkswagena. Celem Skody nie jest szokowanie Klienta wydumaną linią nadwozia, gdyż zwykła estetyczna stylistyka ma szerokie grono odbiorców i jest często bardziej doceniana po latach. Sprzedaż aut nowych rozwija się, rok 2014 jest kolejnym potwierdzeniem dominacji Skody na polskim rynku, która po raz szósty z rzędu sięga po tytuł lidera sprzedaży. Oznacza to, że średnio co siódme sprzedane nowe auto pochodzi z salonu Skody. Sukcesy w sprzedaży wspomagane są przez działania Skody Motorsport, która poprzez uczestnictwo w rajdach prezentuje możliwości techniczne produkowanych samochodów. Skoda Fabia Super 2000 z napędem na 4 koła napędzana dwulitrowym silnikiem (265-270 KM, maks. moment obrotowy do 250 Nm) z sześciobiegowa sekwencyjną skrzynią biegów rozpoczęła starty w rajdzie Monte Carlo w 2009 roku. Pierwszy start w warunkach zimowych zakończył się 4 miejscem co zostało uznane za wielki sukces Skody Motorsport. Później w maju w rajdzie Azorów już drugie miejsce. W kolejnych miesiącach pojawiły się zwycięstwa w Rajdach Rosji Czech i Hiszpanii. W 2010 roku Rajd Monte Carlo został zdominowany przez Skody, gdyż trzy Skody ukończyły Rajd plasując się w pierwszej piątce, a dwie z nich na podium. Kolejne sukcesy i pierwsze miejsca w 2010 roku zostały zdobyte w Rajdach Belgii i Szkocji. Dwa czołowe miejsca Skody MRF w 2014 roku w rajdzie Asia-Pacific Rally Championship. Skody w pięknym stylu zajęły pierwsze miejsca w 14 odcinkach specjalnych. Z punktu widzenia historycznego o początkach Skody można mówić od 1895 roku. Natomiast jej prawdziwy rozwój rozpoczął się od 1991 roku kiedy to Skoda połączyła się z Grupą Volkswagena. Pierwsze efekty współpracy to Felicja produkowana do 2001 roku, od 1999 roku pojawiły się Fabia, a od 2001 roku Superb produkowane do dzisiaj. Od 1996 roku produkowana jest Octavia. W latach 1996 - 2014 sprzedanych zostało 4,4 milona Octavi co stanowi około 40 % całej produkcji.

Skontroluj używaną Skodę przed zakupem

Szczególnie wnikliwie weryfikujemy usterki mające bezpośredni wpływ na późniejsze koszty eksploatacji i napraw.

Systematyczne przeglądy zwrócą się

Systematycznym przeglądy i naprawy to wydatek który zwróci się z nawiązką, pozwoli uniknąć wielu uszkodzeń i stresujących sytuacji.

SKODA serwis usługi dodatkowe

Zapewniamy wszechstronny zestaw usług, który wart jest uwagi i może przyczynić się do podjęcia dłuższej współpracy.