Home » SKODA Warszawa

SKODA Warszawa

NASZE USŁUGI SERWISOWE
Serwisując Państwa samochody kieruje nami myśl przewodnia, że rzetelne usługi to nie tylko poprawnie wykonane czynności przez mechanika, ale również i te które podejmujemy w trosce o Państwa bezpieczeństwo.

Należą do nich szczególnie wnikliwe weryfikacje usterek mogących mieć bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. Jeśli dojdzie do ich wykrycia wyjaśniamy zwykle bez ogródek konsekwencje do jakich to może doprowadzić. W takich sytuacjach niezbędne są decyzje Klienta o podjęciu naprawy. Owszem wiążą się one z kosztami, ale wierzcie nam Państwo, że od tego finalnie będzie zależała Państwa satysfakcja po wykonanej usłudze.

Z punktu widzenia techników z branży motoryzacyjnej każde auto powinno być regularnie serwisowane. W prosty sposób jest to wymuszone w okresie gwarancyjnym, z drugiej zaś strony czy tak samo mocno Klienci odczuwają tę potrzebą po gwarancji. Wiemy z praktyki, że jednym z powodów mniejszej aktywności Klientów są oszczędności, oraz ceny usług w autoryzowanych serwisach Skody. W naszym serwisie staramy się dostosować do oczekiwań Klientów, oferując usługi w przystępniejszych cenach i na odpowiednim poziomie. Mają na to wpływ głównie niższe ceny robocizny i części zamiennych.

Wiele przeprowadzonych napraw serwisowych nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie cierpliwość i szczegółowe podejście do problemów. Dotyczy to głównie nietypowych usterek którym trzeba poświęcić znacznie więcej czasu i zaangażowania. Zawsze staramy się pomóc i chętnie podejmujemy się wyzwań, gdyż jesteśmy przekonani że dla każdej usterki można znaleźć sposób naprawy, czasami tylko trzeba dłużej nad nią popracować.

Jeśli Państwa auto ulegnie nagłej awarii za każdym razem postaramy się pomóc i przyjmiemy auto od ręki.

Nasz Klient może być pewien

że żadnej naprawy nie rozpoczniemy bez wcześniejszego uzgodnienia kosztów

Jeśli kwoty jakimi dysponują Klienci

na całość naprawy są ograniczone nasi doradcy przedstawiają różne warianty odłożenia napraw w czasie

Zawsze na ile jest to tylko możliwe

staramy się pomóc szczególnie gdy dotyczy to aut starszych rocznikowo