Home » Warte uwagi

Warte uwagi

11

Maj

Sprawdź używaną Skodę przed zakupem

Serwisując Państwa samochody oprócz zdobytych doświadczeń pozyskaliśmy znaczną liczbę Klientów doceniających staranne wykonanie naszych badań przed zakupowych. Szczególnie wnikliwie weryfikujemy usterki mające bezpośredni wpływ na późniejsze koszty eksploatacji. Raportujemy stan auta w momencie badania i często się zdarza, że nie jest on zgodny z tym co przedstawił sprzedający.

04

Maj

Systematyczne przeglądy zwrócą się

Serwisując samochody zawsze przekonujemy naszych Klientów, aby systematycznie wykonywali przeglądy i niezbędne naprawy.

26

kwi

Skorzystasz kupując używaną Skodę

Skody na rynku wtórnym występują w bardzo dużych ilościach, pochodzą one zarówno z naszych salonów jak i z importu. Są chętnie kupowane, gdyż jednak cena auta używanego i nowego zdecydowanie się różni, oraz zakup taki pozwala wybrać Skodę z bogatszym wyposażeniem, które jako nowe jest znacznie droższe w zakupie. Popularność zakupu auta używanego związana jest również z przeświadczeniem wielu Klientów, że traci się dużo na zakupie nowego.

17

kwi

Pomocni dla Kobiet

Widać na co dzień na naszych drogach że Kobiety dobrze czują się w Skodach, ale z drugiej strony czy dobrze czują się w serwisach do których jeżdżą. Wiemy, że zwykle wybierają wariant zwrócenia się o męską pomoc członka rodziny lub kogoś z pracy.

07

kwi

Po przeprowadzonym badaniu przed zakupowym Klienci często nie kupują auta

co tylko świadczy, że potrzebne jest ich wykonywanie, aby nie dać się okantować.

Dowiedz się więcej

Strony